Elemlámpa
SCBI1000BK
SCBI1000BK
(Összesen
5
értékelés)
A SCBI1000BK terméket a Donoci gyártótól a Lampakshop.hu oldalon 5890 Ft - ért találja.
5890 Ft
Ellenőrizd az elérhetőséget
Leírás
SCBI1000BK
Ean:
5412810330867
Márka:
Donoci
Eladó:
Lampak
Warianty produktów SCBI1000BK
TOP
SCBI4000BK
17790 Ft
Inne produkty z kategorii Elemlámpa
Újdonság
Philips Philips X30FLMIX1
14790 Ft
TOP
LED Biztonsági lámpa kerékpárra BCLUX LED/2xAAA
1460 Ft
TOP
Rágcsálóriasztó LED világítással 2xAAA katica
11390 Ft
TOP
WM18
5990 Ft
TOP
LED Dimmelhető hordozható kemping lámpa 3xLED/3W/3xAA IPX4 arany
4190 Ft
TOP
Vayox LED Újratölthető napelemes flashlight LED/7W/230V 400 lm 4,5 h 3200 mAh
7390 Ft
Inne produkty producenta Donoci
TOP
33121
4290 Ft
TOP
33122
3990 Ft
TOP
33123
3990 Ft
TOP
Spotlámpa sínrendszerrel PIPE 4xGU10/10W/230V 2x1m fekete
22890 Ft
TOP
Spotlámpa sínrendszerhez MICA 1xGU10/25W/230V 1 fázisú fehér
8090 Ft
TOP
Energiatakarékos izzó E27/11W/230V 2700K
970 Ft
Kedvenc E-boltok
Lampak
57759
Termékek
266
Kategóriák
263
Márkák